Івано-Франківськ – Ділове

Kількість кілометрів - 152 км

Час на дорогу - 2 ч. 54 м

Якість дороги - середня

 Кількість місцьціна у гривнях
1 – 8 місць2100 грн
9 -12 місць 2800 грн
20 місць5500 грн
24-50 місцьпо домовл.

Трансфер Івано-Франківськ – Ділове

Ділове – це селище в Рахівському районі, що на Закарпатті, воно розташоване прямо на кордоні з Румунією. Від нього в межах 140 кілометрів знаходиться Івано-Франківськ та в 190 кілометрах Ужгород. Це прекрасне місце для відпочинку, про який знають всі туристи і до якого багато хто з них прагне. Тут знаходиться одна дуже цікава пам’ятка, географічний центр Європи. Через село Ділове ви можете потрапити на екскурсію до сусідньої Румунії, відправившись в похід до гір Мармарос, адже в ньому знаходиться спеціальний пункт пропуску. Якщо у вас появилось бажання і з’явився час для відпочинку не потрібно зволікати. Варто замовити або забронювати пасажирські перевезення з Івано-Франківська в Ділове в транспортній компанії Трансфер-тур.

На початку свого існування село носило назву Теребушан. Ця назва походить від прізвища Бушан, яку носили три брати, місцеві жителі. Пізніше опинившись під владою угорців, село перейменували в Теребеш на Білому Потоці. Коли влада змінилася з приходом Радянського Союзу, в 1947 році, село отримало ще й третю свою назву. Його назвали досить прозаїчно і віддалено від історичного значення – Ділове. Коли воно ще було Требушанами в XIX столітті, тут налагодили видобуток залізної руди, розробивши шахти в горі Довгарунь. Де шахти, там і залізниця, а за ними почався бурхливий розвиток селища, будувалися плавильні і склодувний завод, також сюди переселилося багато іноземців і зайшли іноземні інвестиції. Послуга оренда авто з водієм Івано-Франківськ – Ділове дозволить дістатися сюди швидко і з комфортом.

Це поселення на протязі своєї довгої історії раз у раз опинялося під пануванням різних держав, але в ньому завжди проживали переважно українці, а ще разом з угорцями, поляками і євреями. Сусідство з іншими народами вплинуло на культурний розвиток краю та спричинило нові самобутні традиції. Ділове досить маленьке село, але в ньому туляться чотири церкви! У 1860 році з’явилася гарна Петропавлівська церква з каплицею, побудована з каменю. Але ще раніше в XVII тут спорудили прекрасну дерев’яну церкву Різдва Пресвятої Богородиці. За легендою її поставили на тому місці, де впав дзвін давньої каплиці, яку зруйнувала сильна буря. Замовити мікроавтобус з Івано-Франківська в Ділове можна в компанії пасажирських перевезень Transfer-tour.

Старовинна церква Різдва Пресвятої Богородиці відмінно збереглася до наших днів, незважаючи на те, що вона дерев’яна. За радянських часів її закрили, але від знищення врятувало відкриття в 1960 році в цьому приміщенні краєзнавчого музею. Таким чином, будова не залишилося без нагляду. Уже в 1995 році після здобуття незалежності Україною, церква відновила свою діяльність, як греко-католицька парафія. Все найбільшу популярність селу принесло те, що воно стало географічним центром Європи, про що свідчить пам’ятний знак часів Австро-Угорської імперії. Вимірювали меридіани і паралелі кращі імперські вчені за допомогою найсучаснішого на той час обладнання. Таким чином, якщо замовити трансфер з Івано-Франківська в Ділове ви опинитеся в самому центрі Європи!

У Діловому доступний будь-який вид відпочинку, спокійний і розмірений або активний, повний драйву та адреналіну. Безліч туристичних маршрутів відкриє перед вами всю красу Карпат і познайомить з їх пам’ятками. Захоплююча подорож до Ялінскомго водоспаду, шлях до якого лежить через каньйон гірського потоку Білий, не залишать байдужим жодного туриста. Не менш захоплюючою виявиться екскурсія до гір Мармароси, які відомі як Гуцульські Альпи. Дійсно, тутешні кліматичні умови, та навіть  ландшафт, мають схожість з Альпами. Українські Карпати в цій місцевості можуть похвалитися наявністю справжнього велетня, гори Піп Іван Мармароський. Якщо отримати дозвіл від місцевої влади, тоді можна сміливо відправитися на екскурсію в Румунію, наприклад, організувавши похід до гори Фаркеу. Замовити або бронювати трансфер з Івано-Франківська в Ділове можна в компанії Трансфер-тур.