Івано-Франківськ – Шибене

Kількість кілометрів - 142cкм

Час на дорогу - 3 ч. 37 м.

Якість дороги - середня

 Кількість місцьЦіна в грн.
1 – 8 місць 2400 грн.
9 -12 місць  2800 грн.
20 місць договір.
24-50 місцьдоговір.

Трансфер Івано-Франківськ – Шибене

Шибене – це гарне село, розташоване в гірській місцевості Верховинського району, що на Івано-Франківщині. У цьому селі живе всього лише трохи більше трьох сотень жителів, але вона є просто ідеальним вибором для відпочинку. Це аж ніяк не загублене в горах село, позбавлене благ цивілізації, тут розвинена інфраструктура, працює мобільний зв’язок та інтернет. Таким чином, відпочити ви зможете з усіма зручностями, хоча зовсім не блага цивілізації ваблять сюди туристів, а природа. Тут встановилися ідеальні умови для туризму причому влітку, так і взимку. Село розташувалася практично біля самого кордону із Румунією, тому в ній працює прикордонний перехід. Якщо замовити або забронювати пасажирські перевезення з Івано-Франківська в Шибене сьогодні, вже завтра ви почнете свій незабутній відпочинок

Якщо вже бути гранично точним, то Шибене не є окремим селом, це путівець, який відноситься до села Явірник, що входить до складу Зеленського ради. Але ця маленьке село ідеально підійде тим людям, які хочуть відпочити подалі від міської суєти і хоч ненадовго забути про свої проблеми. Тут ви зможете зануритися в атмосферу спокою і розміреного життя, безтурботно провівши вільний час, наповнивши його позитивними емоціями і веселощами. Багата фауна та флора безкрайніх лісів, стрімкі потоки і річки, мальовничі пейзажі Карпат, чисте повітря і джерельна вода, все це сприяє не тільки якісного відпочинку, а й оздоровленню. Таким чином, в Шибене ви відпочинете душею та тілом і при цьому поправити своє фізичне і психологічне здоров’я. Послуга оренда авто з водієм Івано-Франківськ – Шибене дозволить дістатися сюди швидко і з комфортом.

З Шибеного прокладено кілька екскурсійних маршрутів до місцевих визначних пам’ятках, також тут починається захоплююча подорож по Карпатам. Один з маршрутів дозволяє відвідати урочище Погорілець і піти до прекрасного високогірного озера Марічейка. Шлях до урочища Погорілець проходить уздовж красивою річки Шибенко і далі до широкої полонини Веснярка. Тут, стоячи на галявині, ви зможете насолодитися чарівним видом на одне з найчарівніших озер в Україні, озеро Марічейка. Це довгий шлях, але якщо ви хочете побачити ще більше красот, тоді варто продовжити подорож і зійти на гору Піп Іван, на якій побудована старовинна обсерваторія. Варто замовити мікроавтобус з Івано-Франківська в Шибене в компанії пасажирський перевезень Transfer-tour, ціна наших послуг доступна кожному туристу.

Неподалік від села є ще одне озеро – Шибене, точніше раніше було, зараз воно обміліло і від нього залишилося тільки болото поросле чагарником. У давнину воно було величезним штучним озером, яке створили для того, щоб було зручніше сплавляти ліс з гір. Для цього спорудили греблю, але пізніше в озері відпала потреба і за веслуванням перестали стежити. У 1969 році велика повінь серйозно пошкодило її, вода почала йти, а тоді ще одна повінь в 2008 році цілком зруйнувало греблю, і водойма швидко обмілів. Тепер про колишню красу озера свідчать лише чорно-білий фотографії і кілька відео хронік з приватних колекцій. Замовити або бронювати трансфер з Івано-Франківська в Шибене можна в компанії Трансфер-тур.

Послуги транспортної компанії Трансфер-тур дозволяють швидко і з комфортом дістатися в будь-яку точку на карті України і навіть за кордоном. Автопарк компанії складається з сучасного, якісного і комфортного транспорту, повністю підготовленого для перевезення пасажирів на будь-яку відстань. Наші фахівці опрацювали оптимальні маршрути та зручні графіки, всі нюанси роботи сплановані на високому рівні і випробувані в ході багаторічної практики перевезення пасажирів. Ви зможете замовити будь-який транспорт на вибір, починаючи персональним таксі і закінчуючи автобусом. Послугами перевізника користуються як окремі фізичні особи, так і компанії, державні і цивільні установи. Замовити трансфер з Івано-Франківська в Шибене простіше простого, адже для вас працює Transfer-tour.