Івано-Франківськ – Східниця

Kількість кілометрів - 151 км

Час на дорогу - 2 ч. 49 м

Якість дороги - середня

 Кількість місцьціна у гривнях
1 – 8 місцьпо домовл.
9 -12 місцьпо домовл.
20 місцьпо домовл.
24-50 місцьпо домовл.

Трансфер Івано-Франківськ – Східниця (Сходниця)

Східниця – це курортне місто, розташоване в гірській місцевості Львівської області, оточене красивою природою Карпатських гір. Цей курорт широко відомий не тільки в Україні, а й за кордоном. До нього немов магнітом тягне безліч туристів, які хочуть вдосталь відпочити і оздоровитися. Тут для цього створені всі умови, лікувальні мінеральні води і грязьові ванни допоможуть вашому організму вилікуватися від різних захворювань, розслабитися і привести в тонус всі життєво важливі процеси. Крім цього, тут є багато пам’яток, помилуватися якими ви зможете під час екскурсії. Щоб дістатися сюди, варто замовити трансфер з Івано-Франківська до Східниці (Сходниці) в транспортній компанії Transfer-tour. Якісний сервіс і доступна ціна приємно вас здивують.

Сходниця розташувалася посеред мальовничої долини, на березі річки Східничанка. Місто оточують карпатські гори, зокрема високі вершини Локоть і Цюхів Верхній. Письмові згадки про це селище датуються XIV століттям, це давнє місто з багатою історією. Тут ви зможете перейнятися звичаями і традиціями самобутньої культури Західної України, послухати легенди і розповіді, дізнатися щось нове про цей райський куточок України і про історію країни в цілому. Переїзд з Івано-Франківська не буде довгим і виснажливим, особливо якщо замовити або забронювати пасажирські перевезення з Івано-Франківська до Східниці (Сходниці) в компанії пасажирських перевезень Трансфер-тур. Таким чином, ви швидко доберетеся без пересадок в умовах максимального комфорту.

Сходниця представить на ваш вибір кілька варіантів відпочинку і багато рецептів для оздоровлення, враховуючи специфіку тієї чи іншої хвороби. Це ідеальний бальнеологічний і кліматичний курорт, який став відомим далеко за межами України. Тутешній мікроклімат ідеально підходить для процедури оздоровлення і реабілітації, а цілющі мінеральні води і зовсім здатні вилікувати від безлічі захворювань. Двері популярного лікувально-оздоровчого санаторію «Зелений бір» завжди відкриті. Але навіть якщо ви цілком здорова людина і не потребуєте послуг санаторію, сама місцевість сприяє якісному відпочинку. Тут можна на повні груди вдихнути чисте лісове повітря карпатських гір, з’їсти органічну їжу і напитися лікувальної мінеральної води. Завдяки цьому, багато людей бажають скоріше замовити або забронювати трансфер з Івано-Франківська до Східниці (Сходниці) недорого, щоб провести тут свої вихідні або відпустку.

Мінеральна вода Східниці користується просто таки величезною популярністю, в першу чергу, через вкрай ефективний лікувальний ефект. У місті розташовано 37 джерел, а ще діє 17 штучних свердловин. Звичайно ж, це добре, але не достатньо, щоб привернути натовпи туристів з усіх кінців Європи, але ж це Карпати! В горах кожен знайде для себе відповідне, заняття, обравши розмірений спокійний або активний відпочинок. Влітку тут організовують захоплюючі екскурсії до природних чи архітектурних пам’ятників, а ще місцеві річки стали улюбленим місцем для байдарочників. Також в теплу пору року ви можете відправитися на тихе полювання за грибами або зібрати лісні ягоди. Політ на повітряній кулі або похід по скелях і печерах захоплює дух. Взимку можна покататися на лижах, сноуборді або снігоході. Замовити мікроавтобус з Івано-Франківська до Східниці (Сходниці) можна в компанії Transfer-tour.

У Східниці багато історичних архітектурних пам’яток. Чого тільки вартий заповідник Тустань, в якому збереглося безліч артефактів і навіть фрагменти середньовічної фортеці. Тутешній музей має в своєму розпорядженні багато цікавих експонатів. Що стосується природних пам’яток, то їх тут зібрано в достатку. Наприклад, варто відвідати ландшафтний парк «Стужиця», який розташований на Бескидському хребті, оточений карпатськими горами-велетнями Кременець і Мала Равка. Тут зберігається понад триста експонатів етнографічної колекції, велика частина якої складається з предметів народного побуту. У місті знаходиться прекрасна Миколаївська церква, побудована в 1695 році. Послуга оренда авто з водієм Івано-Франківськ – Східниця (Сходниця) дозволить вам швидко і комфортно дістатися до міста і почати свій відпочинок.