Івано-Франківськ – Верховина

Kількість кілометрів - 129 км

Час на дорогу - 2 ч. 26 м.

Якість дороги - середня

Івано-Франківськ – Верховина ➦ Підсадка 250 грн.  
Кількість місцьціна у гривнях
1 – 8 місцьвід 1500 грн
9 -12 місць від 2200 грн
20 місцьвід 3800 грн
24-50 місцьвід 4300 грн

3

Трансфер Івано-Франківськ – Верховина ➦ Підсадка 250 грн.

Хто ще не був у Верховині, той повинен тут побувати, якщо ви любите активний відпочинок взимку і влітку, тоді вже точно не варто упускати таку можливість. Верховина – це центр Гуцульщини, колоритного краю з самобутньою етнічною культурою. Це територія легенд і казок, містичних переказів і магії, цей край має багату історію і давні традиції. Краса тутешньої природи і зовсім вражає уяву, кругом величні гори і дрімучі ліси, могутні водоспади і стрімкі ріки, глибокі озера і високі скелі, природа рясніє багатою фауною і флорою. Верховина має безліч цікавих пам’яток, історичних, архітектурних, природних, етнічних і релігійних. Не можна упустити шанс потрапити сюди на відпочинок. Тому варто замовити або забронювати пасажирські перевезення з Івано-Франківська до Верховини в компанії пасажирських перевезень Трансфер-тур

Верховина володіє семи чудесами. Перше з місцевих чудес, це обсерваторія, побудована на горі Піп Іван, дана споруда захоплює своєю красою і величчю. Ще тут є Писаний Камінь – популярна геологічна пам’ятка. Неймовірної краси високогірне озеро Марічейка також варте вашої уваги, воно знаходиться між скелями Шпиці, які немов списи підносяться над густими лісами. Ще одним архітектурним дивом є релігійна споруда, церква Різдва Богородиці, розташована в селі Криворівня. Геологічна пам’ятка Комори Довбуша, що на горі Синиця й зовсім оповита легендами. Це місце проживання самого Олекси Довбуша, легендарного опришка. Замовити мікроавтобус з Івано-Франківська до Верховини можна в транспортній компанії Transfer-tour. Ми допоможемо вам швидко і з комфортом доїхати в будь-яку точку України, ціна наших послуг підходить кожному туристу.

Побувавши в Верховині, обов’язково загляньте в історико-краєзнавчий музей Гуцульщина. Це величезний музей, експонати якого займають п’ять залів на двох поверхах, два зали експозиційні та три виставкові. У ньому міститься безліч цінних знахідок та артефактів, особливо багато побутових приладів і стародавніх знарядь праці, також є інструменти і національний гуцульський одяг, а ще рідкісні церковні книги і періодика, ткацькі верстати і навіть шматок метеорита! Якщо ж ви любите розвідувати нові локації і подорожувати, тоді обов’язково підіть до Писаного Каменю. Цей стародавній камінь містить петрогліфи, в давні часи він служив язичницьким капищем. Замовити або бронювати трансфер з Івано-Франківська до Верховини можна в транспортній компанії Трансфер-тур.

Марічейка – це прекрасне високогірне озеро посеред мальовничих гірських пейзажів, ви обов’язково повинні його побачити. Про те, як було створено озеро існує романтична легенда, вона оповідає про молодого хлопця і дівчину, яка загинула, хлопець її дуже любив і побивався за неї так сильно, що його сльози перетворилися в струмочки й наповнити ціле озеро! Навколо Марічейки відкривається прекрасна панорама хвойного лісу, але якщо ви хочете ще більше пригод, тоді від нього веде стежка на гору Піп Іван. Саме тут на горі розташована велика кам’яна обсерваторія, побудована в далекому 1938 році, її широкі кам’яні стіни спеціально утеплені просмоленою пробкою, щоб захистити людей від моторошного холоду і морозних вітрів. Будівля має 43 кімнати на п’яти поверхах, ось тільки кімнати зруйновані і від них мало що збереглося. Замовити трансфер з Івано-Франківська до Верховини буде відмінним рішенням, щоб дістатися сюди швидко і з комфортом.

Довбушеві Комори неодмінно зацікавлять вас не тільки своїм барвистим і величним видом, але також таємницями, які в них ховаються і легендами, які їх огорнули. Це скельний коридор, яким користувалися в минулі століття місцеві опришки, але його історія куди більш давня. Існує легенда, яка розповідає про те, що комори створили велетні і використовували як ворота між цим і потойбічним світом. Пізніше з’явилася ще одна легенда, вже про опришків і їх командира Олексу Довбуша, вона говорить про те, що він сховав тут незліченні багатства. Верховина це те місце, де знімали кілька легендарних фільмів, таких як: «Тіні забутих предків», «Анничка», і «Олекса Довбуш». Тут збереглися локації, які використовували для зйомок і навіть Хата-гражда в селі Жаб’євський Потік, також тут діє музей «Тіні забутих предків», він дозволить дізнатися більше про кінострічку і кінематограф в цілому, а ще торкнутися самобутньої історії Гоцульщіни. Послуга оренда авто з водієм Івано-Франківськ – Верховина дозволить вмить дістатися до цього райського куточка.