Львів – Ділове

Kількість кілометрів - 290 км

Час на дорогу - 4 ч. 57 м.

Якість дороги - середня

 Кількість місцьціна у гривнях
1 – 8 місць 2900 грн
9 -12 місць 4000 грн
20 місцьпо домовл.
24-50 місцьпо домовл.

Трансфер Львів – Ділове

Ділове – село в Західній Україні на кордоні з Румунією, воно знаходиться в Рахівському районі Закарпатської області, на відстані 140 кілометрів від Івано-Франківська і 190 кілометрів від Ужгорода. Про нього знають всі туристи, адже воно занесено в кожен путівник, як чудове місце для відпочинку і туризму, а ще тут знаходиться географічний центр Європи. Також в цьому місці розташований обов’язковий пункт пропуску на шляху до гір Мармаросів. Якщо ви хочете ближче познайомитися з автентичною культурою і місцевими звичаями, насолодиться красою цього краю, тоді потрібно негайно бронювати, або замовити трансфер з Львова в Ділове в компанії пасажирських перевезень Transfer-tour.

Перша назва села було Требушан, яка походить від прізвища трьох братів Бушан, які жили в ньому, далі угорці перейменували його в Теребеш на Білому Потоці, а потім, з приходом радянської влади в 1947 році, воно отримало назву Ділове. Така прозаїчна, і відверто кажучи, віддалена від історичної спадщини назва закріпилася, по цей день. У XIX столітті Требушани дуже активно розвивалися завдяки видобутку залізної руди в шахтах гори Довгарунь. Також в цей час побудували склодувний завод, а потім залізницю, що привернуло сюди іноземців і їх інвестиції. Навіть в наші дні залишилися їхні нащадки з іноземними прізвищами Корадіні, Манфреді, Делізотті і Бузі. Якщо замовити мікроавтобус зі Львова в Ділове від компанії Трансфер-тур, ви зможете більш детально вивчити його історію.

Хоча село часто переходило під юрисдикцію різних сусідніх країн, в ньому завжди в більшості своїй проживали українці, хоча чимало тут угорців і євреїв, що вплинуло на розвиток культури і традицій. Ділове хоч і невелике селище, але в ньому побудовано цілих чотири церкви! Петропавлівську церкву спорудили в 1860 році – це порівняно новий храм, виконаний з каменю і з красивою каплицею. Найбільше інтересу до себе викликає церква Різдва Пресвятої Богородиці, вона побудована з дерева ще в XVII. За легендою її побудували на тому місці, куди впав дзвін старої каплиці, яка була зруйнована бурею. Послуга оренда авто з водієм Львів – Ділове дозволить дістатися до села швидко і з максимальним комфортом.

Старовинна, смерекова церква стоїть і в наші дні, незважаючи на те, що вона була закрита за часів радянської влади, вдалося зберегти її первісний інтер’єр. Цьому посприяло відкриття в 1960 році краєзнавчого музею. У 1995 році церква відновила свою роботу, як і раніше, в якості греко-католицької парафії. Але найбільше популярності селу Діловому принесло те, що тут знаходиться пам’ятний знак, який свідчить про те, що ця точка земної кулі є географічним центром континентальної Європи. Знак встановили ще в 1887 році за часів Австро-Угорщини, заміри меридіанів і паралелей проводили імперські вчені на спеціально створеному приладі. Замовити або бронювати трансфер зі Львова в Ділове щоб дістатися до центру Європи, можна в компанії Transfer-tour.

Якщо ви хочете зайнятися активним відпочинком, тоді зможете обрати один з туристичних маршрутів, наприклад, зробивши подорож до Ялінского водоспаду через каньйон потоку Білий, подолавши шлях у 8 кілометрів. Також тут організовують екскурсії в гори Мармаросів, які іноді називають Гуцульськими Альпами, так як їх клімат і ландшафт досить схожі. З боку українських Карпат найвищою вершиною є Піп Іван Мармароський. Для переходу на румунську сторону і походу до гори Фаркеу доведеться отримати дозвіл місцевої влади. Це далеко не повний перелік пам’яток, з якими ви зможете ознайомитися, якщо замовити пасажирські перевезення зі Львова в Ділове від компанії Transfer-tour. Ціна пасажирських перевезень доступна для кожного туриста.