Львів – Гута

Kількість кілометрів - 188 км

Час на дорогу - 3 ч. 7 м.

Якість дороги - середня

 Кількість місцьціна у гривнях
1 – 8 місць 2800 грн
9 -12 місць 3200 грн
20 місцьпо домовл.
24-50 місцьпо домовл.

Трансфер Львів – Гута

Гута – це село розташоване в Богородчанському районі Івано-Франківської області. Воно знаходиться на березі річки Бистриця Солотвинська, до нього веде автодорога і вузькоколійна залізниця, до найближчої залізничної станції шлях не близький, цілих 36 кілометрів. Щоб з комфортом дістатися сюди, найкращим рішенням буде бронювати або замовити трансфер з Львова в Гуту в компанії пасажирських перевезень Трансфер-тур. Хоч шлях і не близький, але з’їздити сюди варто, адже селище розкинулося в мальовничій місцевості Українських Карпат серед гірського масиву Горгани, над якими височіє гора Сивуля.

 Гута познайомить вас з історією і побутом Західної України, з її етнічними, археологічними, духовними і культурними артефактами. Також ви зможете відправитися в подорож, відвідавши мальовничі місця краю, вдосталь насолодившись його красою. Послуга оренда авто з водієм Львів – Гута дозволить дістатися сюди максимально швидко і з комфортом. Село з усіх боків оточують пагорби і гори, вкриті лісами, багатими фауною і флорою, з мальовничими долинами, стрімкими потоками і скелями. Таким чином, воно є відмінним місцем для активного відпочинку.

Незважаючи на те, що в Ворохті закінчується автомобільна траса, це аж ніяк не означає, що тут починається кінець цивілізації. Тут відмінно працює мобільний зв’язок та інтернет, але ось природа практично залишилася недоторканою. Її ліси просто випромінюють свою автентичну красу, наповнені дарами природи, наприклад різними ягодами і грибами. Тут ви зможете дихати чистим гірським повітрям, пити кришталево чисту воду з джерел і їсти органічну їжу. Щоб насолодитися зимовими пейзажами гір, можна скористатися підйомником готельного комплексу «Синьогора», але щоб дістатися сюди з комфортом, потрібно замовити або забронювати пасажирські перевезення з Львова в Гуту в транспортній компанії Transfer-tour

Не тільки красою природи і її рясними дарами відома Гута, адже тут була побудована знаменита президентська резиденція. Звичайно ж, цю місцевість вибрали не просто так, по-перше село знаходиться в глухому куті, далі дороги немає, і це підвищує безпеку резиденції, а по-друге, тут дуже високий рівень екології. Загальна площа території, на якій розташована резиденція, становить 10 866 гектарів, в ту ж чергу будівлі займають 5 тисяч метрів. Тут розташований розкішний палац і кілька садиб, ставки, звіринець, автопарк, вертолітний майданчик, криті тенісні корти. Палац був місцем зустрічі з членами уряду і лідерами сусідніх держав. Четвертий президент України перетворив комплекс, в свої мисливські угіддя. Тепер він відкритий для туристів, щоб подивитися на всю цю пишність варто замовити недорого трансфер зі Львова в Гуту в компанії Transfer-tour.

До речі назва села походить від плавильної печі, в якій створювали скло або плавили метал. У колишні часи тут працювала одна з таких плавилень. Дістатися до села можна маршрутними таксі або на автобусі, але сильно сподівається на те, що ви приїдете швидко або точно в строк не доводиться, адже їхній графік роботи часто змінюється. Саме тому краще замовити мікроавтобус з Львова в Гуту в Трансфер-тур, тим більше що ціна такої поїздки більш ніж доступна для кожного туриста. Тут ви зможете чудово відпочити в одному з готелів або, поселившись в місцевих жителів, також в Гуті працює пансіонат «Синьогора», що ідеально підходить для зимового відпочинку і гірськолижного спорту.