Львів – Кваси

Kількість кілометрів - 258 км

Час на дорогу - 4 ч. 17 м.

Якість дороги - середня

 Кількість місцьціна у гривнях
1 – 8 місць 3200 грн
9 -12 місць 4200 грн
20 місцьпо домовл.
24-50 місцьпо домовл.

Трансфер Львів – Кваси

Кваси – це красиве селище, оточене високими горами і лісами Закарпаття. Його назва походить від слова «квасний», через оригінальний присмак мінеральної води, джерела якої тут зустрічаються практично на кожному кроці. До цієї місцевості постійно стікаються натовпи туристів. Така туристична популярність виникла не просто так, крім того, що тут завжди готові радо зустріти гостей, сама місцевість ідеально підходить для того, щоб ви могли гарно відпочити. Прекрасна природа Карпат, їх лісів і гір, водоспадів, озер і струмків, чисте повітря і вода, а також органічна їжа, все це не може не подобатися. Послуга оренда авто з водієм Львів – Кваси дозволить дістатися сюди з максимальним комфортом.

Погода тут тепліша й спокійна, ніж наприклад, на Прикарпатті, що власне сприяє відпочинку в будь-який час. Тутешні гори багаті своєю фауною і флорою, тут розкинулися густі ліси з безліччю листяних дерев, відкриваючи перед подорожнім прекрасну панораму яскраво-зелених схилів навесні і влітку, а восени перетворюючи їх в полум’яні, багряні і жовті пейзажі. Село кваси високогірне, над ним височіють карпатські велетні гора Говерла та Петрос. Кваси простяглися вздовж річки Чорна Тиса і набули популярності за рахунок мінеральних вод, а також близького розташування до гірськолижного курорту Драгобрат. Крім того, неподалік знаходиться одна з найвідоміших визначних пам’яток Карпат – водоспад Труфанець. Замовити або бронювати трансфер зі Львова в Кваси можна в транспортній компанії Transfer-tour.

Кваси з усіх боків оточені Карпатами і впритул підходять до річки Чорна Тиса. Будинки місцевих жителів розкинулися не тільки в низині, але навіть біля підніжжя гір і на пагорбах. Приїжджаючи сюди вночі, туристи бачать дивну картину, як вогні з вікон гуцульських хат плавно зливаються з вогнями зірок на небі. З настанням вечора і рано вранці, долину накривають тумани, які стеляться землею і зникають з першими променями теплого сонця, залишаючи лише росу на траві. Якщо ви не полінуйтеся встати рано і підніметеся вище, тоді зможете отримати незабутні враження від мальовничого пейзажу долини покритої імлою і сонця, яке сходить над горами. Якщо бронювати або замовити трансфер з Львова в Кваси в Трансфер-тур, ви зможете побачити всю цю красу і отримати насолоду від відпочинку, прибувши до місця швидко і з комфортом.

Мінеральних джерел, якими так славляться Кваси, більше 80! Їх корисні властивості використовувалися ще за часів Австро-Угорської імперії, в XIX столітті тут побудували лікарню і спорудили лікувальні купелі «Буркут». В наш час тут працює відмінний санаторій «Гірська Тиса», його напрямок – лікування хворіб опорно-рухового апарату і нервової системи. Також тут працює пансіонат, відкритий ще в 1958 році для реабілітації та лікування льотчиків, космонавтів і персоналу АЕС. «Арзні» і «Єсентуки» – це вода, яка ідеально підходить по типу до води із «Квас», їх біохімічний склад практично ідентичний. Замовити недорого пасажирські перевезення зі Львова в Кваси можна в компанії пасажирських перевезень Transfer-tour.

Тут також проводять екскурсії в різні куточки Карпат і до місцевих визначних пам’яток. Наприклад, з Квасів можна відправитися на Свидовецький і Чорногірський хребет або організувати сходження на гори Близнюки, а також на гору Петрос чи Говерлу. Правда до такої подорожі доведеться приготуватися, шлях не близький, а гори дуже високі, понад 2 тисячі метрів! Підйом з Квасів досить стрімкий і тривалий. Але якщо ви не хочете напружувати свої ноги і бажаєте просто відпочити і розслабитися, тоді можна організувати кінні прогулянки, та на велосипедах чи квадроциклах. Таким чином, ви можете дістатися навіть до Чорногори або до Свидовецького хребта. Замовити мікроавтобус з Львова в Кваси можна в компанії Трансфер-тур, ціна такої послуги доступна кожному туристу.