Львів – Рахів

Kількість кілометрів - 273 км

Час на дорогу - 4 ч. 38 м.

Якість дороги - середня

 Кількість місцьціна у гривнях
1 – 8 місць 3000 грн
9 -12 місць 4200 грн
20 місцьпо домовл.
24-50 місцьпо домовл.

Трансфер Львів – Рахів

Рахів – «столиця» однойменного району в Закарпатській області. Місто розташоване між двома річками, Чорною та Білою Тисою, оточене лісами і горами. Це одне з найкрасивіших міст України, тут відкривається прекрасний вид на Карпатські пейзажі. Його часто називають «Гуцульським Парижем» або «Зеленою Казкою». Це дійсно райський куточок серед незайманої природи гір і лісів, річок і потоків, ідеальне місце для відпочинку. Чисте повітря і барвисті пейзажі, розвинена інфраструктура і незабутній затишок гірського містечка так і манить до себе туристів. Замовити трансфер зі Львова до Рахова можна в компанії пасажирський перевезень Трансфер-тур.

Це досить велике місто з населенням понад 20 тисяч осіб, яке є важливим туристично-рекреаційним центром. Воно тихе і спокійне, його життя протікає розмірено і неспішно, даруючи туристам затишок і атмосферу повної безтурботності. У місцевості, де нині розташований Рахів, люди жили ще в стародавні часи, як свідчать розкопки з безліччю бронзових предметів, тут було велике селище в кінці II тисячоліття до нашої ери. У X столітті долина ріки Тиса стала активно заселятися, письмові докази 910 року свідчать про те, що тут вже вирувало бурхливе життя. Хоча прийнято вважати, що офіційно місто засноване в 1447 році. Замовити або бронювати трансфер зі Львова до Рахова можна в транспортній компанії Transfer-tour.

Число жителів поповнювалося утікачами гуцулами, які бігли від гніту феодалів, і бажали сховатися подалі в горах. Тут вони нерідко збиралися в групи і мстилися своїм панам, грабуючи їх маєтки, а потім «рахували» награбоване і ділили, звідси і назва міста. Хоча є й інша версія, теж про гроші, тут «рахували» зароблені гроші купці, адже через місто проходив торговий шлях з Угорщини і Трансільванії в Галичину. Розміщення селища на торговому шляху, що з’єднує Галичину з Болгарією, Молдовою і Румунією, допомагало місту рости. У ньому самому процвітала торгівля. За час свого існування воно опинялося в складі різних держав, але завжди його мешканці боролися проти знаті за свої права. Дешево замовити мікроавтобус з Львова до Рахова можна в компанії Трансфер-тур, доступна ціна вас порадує.

Рахів зібрав на своїх вулицях архітектуру різних епох і держав, це відбиток його історії, так як йому вдалося доторкнутися до культури різних народів. Навіть сьогодні в ньому живуть не тільки українці, але й угорці, румуни, молдавани, поляки, німці та інші. Те ж саме стосується релігії, тут тісно переплелися православні, римо-католицькі та греко-католицькі конфесії, храми яких підносяться над дахами гуцульських хат і сучасних котеджів. У Рахові багато релігійних, історичних, культурних і природних пам’яток. Замовити або бронювати пасажирські перевезення зі Львова до Рахова можна в Transfer-tour.

Неодмінно відвідайте місцевий музей екології та історії Карпат, а ще барвистий Карпатський біосферний заповідник та багатий експонатами музей Івана Франка. Варто відправитися на екскурсію до Географічного центру Європи або на рибну ферму, де повним-повнісінько форелі. Також на вас чекають прекрасні пам’ятки гуцульської архітектури XVII-XIX, церква Троїцька і церква Різдва Богородиці, а також костел святого Юрія. Напевно, найбільше захоплення викликають природні пам’ятки, такі як величні вершини Горган, Чорногорський хребет і Рахівські гори. Від Рахова постійно йдуть екскурсії до водоспадів Драгобратський і Труфанец, на гори Близнюки і на Говерлу. Послуга оренда авто з водієм Львів – Рахів дозволить швидко дістатися до цього райського куточка.