Львів – Східниця

Kількість кілометрів - 111 км

Час на дорогу - 2 ч. 3 м.

Якість дороги - середня

Трансфер Львів – Східниця (Сходниця)

Східниця – це місто курорт в Львівській області, воно розташоване серед мальовничої природи українських Карпат, серед скель і високих гір, стрімких потоків і водоспадів у лісистій місцевості. Його щороку відвідують тисячі туристів, охочих оздоровитися за рахунок лікувальних грязей і мінеральних вод. Якщо ви бажаєте провести тут відпочинок, тоді варто бронювати або замовити мікроавтобус з Львова до Східниці (Сходниці) в транспортній компанії Transfer-tour. Ціна такої послуги більш ніж доступна, адже наша компанія відрізняється лояльною ціновою політикою.

Місто розкинулося на великий долині Карпатських гір, де тече річка Східничанка. Також тут розташовані дві гори Локоть і Цюхів Верхній. Вперше про Східницю згадується в документах XIV століття. Відстань до Львова становить сто кілометрів, таким чином, переїзд не займе багато часу. Ви завжди можете замовити за доступною ціною трансфер зі Львова до Східниці (Сходниці) в Трансфер-тур. Це єдиний прямий шлях без пересадок, максимально швидкий і комфортний. Ми довеземо вас призначений термін і з усіма зручностями.

Східниця представляє на вибір кілька варіантів відпочинку та оздоровлення. Почнемо з того, що це відмінний бальнеологічний і кліматичний курорт. Тут багато джерел цілющих мінеральних вод, а по всій території встановився особливий мікроклімат, що сприяє оздоровленню. Крім того, тут туристи можуть дихати на повні груди свіжим і чистим повітрям гір і хвойних лісів. Саме тому пасажирські перевезення зі Львова до Східниці (Сходниця) завжди залишаються дуже популярними. Щоб потрапити в призначений термін, краще бронювати місце в нашому комфортабельному транспорті.

Мінеральні води Сходжніці відомі своїм лікувальним ефектом, всього тут налічується 37 джерел і 17 свердловин. Але не тільки вони приваблюють туристів. Наприклад, влітку сюди на річку приїжджають байдарочники, інші туристи відправляються в походи по горах або екскурсії до цікавих природних чи архітектурних пам’яток. Багато хто бажає прогулятися по рекреаційному парку національного значення «Сколівські Бескиди», а неподалік, у селі Урич розкинулися захоплюючі скелі та печери. У цій місцевості є чим зайнятися, наприклад, риболовлею, збиранням грибів та ягід, а можна покататися на повітряній кулі, щоб з висоти пташиного польоту осягнути всю пишноту і красу природи. Тому, якщо ви вирішили добре відпочити, варто замовити трансфер зі Львова до Східниці (Сходница) в Transfer-tour.

Є тут і історичні архітектурні пам’ятки, наприклад, в заповіднику Тустань збереглися фрагменти середньовічної фортеці. Багато цікавих експонатів зберігається в музеї. На схилі Бескидського хребта, серед високих і красивих гір Кременець і Мала Равка, розташований ландшафтний парк «Стужиця». Тут зібрано понад три сотні артефактів і велику етнографічну колекцію предметів народного побуту. А в самому місті знаходиться Миколаївська церква – середньовічна релігійна споруда, побудована в 1695 році. І, звичайно ж, якщо ви приїхали сюди з метою лікування, тоді можете оселитися в лікувально-оздоровчому санаторії «Зелений бір». Послуга оренда авто з водієм Львів – Східниця (Сходниця) дозволить дістатися сюди швидко і з комфортом.