Львів – Ворохта

Kількість кілометрів - 227 км

Час на дорогу - 3 ч. 45 м.

Якість дороги - середня

Львів – Ворохта ➦ Підсадка 350 грн. Кількість місцьціна у гривнях
1 – 8 місцьвід 2600 грн
9 -12 місцьвід 3800 грн
20 місцьвід 6200 грн
24-50 місцьвід 7600 грн

Трансфер Львів – Ворохта ➦ Підсадка 350 грн.

Селище міського типу Ворохта знаходиться в Івано-Франківській області в Богородчанському районі. Воно розкинулося на берегах річки Прут на схилах Карпат, неподалік від Яблуницького перевалу. Легенда свідчить, що назва села походить від імені втікача з царської армії – солдата Ворохта. Він був розумною людиною, допомагав селянам в розвитку селища, до нього всі ходили за порадою, кажучи «йду до Ворохти» і вони вирішили назвати село в його честь. Тут побудований великий комплекс з підготовки спортсменів збірної України з зимових видів спорту, біатлону, лижних гонок і стрибків на лижах з трампліна. Сюди приїжджає багато туристів, і якщо ви також хочете якісно відпочити, тоді варто замовити або забронювати трансфер зі Львова до Ворохти в транспортної компанії Transfer-tour.

Ще з XIX століття Ворохта була відомим спортивно-туристичним центром, розвитку якого сприяла залізниця, прокладена в 1883 році. Вже на початку ХХ століття тут побудували кілька пансіонатів, а в 1957 році гірськолижну школу. У наші дні селище перетворився в один з основних центрів туризму Західної України, який приймає тисячі туристів, як взимку, так і влітку. Для любителів гірськолижного спорту працюють підйомники. «Заросляк» – це сучасна спортивно-туристична база, побудована недалеко від Ворохти, саме звідси туристи і альпіністи з усього світу починають свій шлях на найвищу вершину українських Карпат – Говерлу. Бронювати місце або замовити мікроавтобус з Львова до Ворохти можна в компанії пасажирських перевезень Трансфер-тур.

Тут також збереглися дві стародавні церкви, причому одна з них – церква імені Петра і Павла побудована з дерева ще в XVII столітті. Другу церкву Різдва Богородиці побудували в 1924 році. Це далеко не всі пам’ятки архітектури, якими може похвалитися Ворохта, наприклад, туристи люблять дивитися на красу віадуків – аркових залізничних мостів, які вклинюються в гірську місцевість і потопають у зелені на тлі карпатських лісів. Віадуки спорудили в XIX для створення залізничних шляхів, по яким проходила перша залізниця до населеного пункту. Замовити недорого пасажирські перевезення зі Львова до Ворохти можна в компанії Transfer-tour.

Ворохта повна контрастів, тут переплелися між собою споруди різних типів архітектури і з різних часів. Разом з типовими гуцульськими будівлями, дерев’яними церквами і кам’яними віадуками стоять сучасні будинки і котеджі, а по новому залізничному мосту щодня проїжджають поїзди, порушуючи ідилію карпатських лісів. Подорожуючи вглиб території, ви зустрінете ще багато сіл, адже ця місцевість не є карпатською глухоманню, тут ви познайомитеся з культурою і традиціями Гуцульщини. Краса природи і зовсім вражає уяву, обривисті скелі, стрімкі потічки, чисте повітря і безкраї ліси. Послуга оренда авто з водієм Львів – Ворохта дозволить насолодитися природою і добре відпочити в Карпатах.

Для екскурсій можна вибрати кілька маршрутів, наприклад до озера Несамвите, одного з найвищих в Україні. Туристи піднімаються до нього по туристичній стежці пішки, похід займає практично весь день! Але це того варте, адже озеро дуже красиве і оточене чарівними гірськими пейзажами. З ним пов’язано безліч цікавих легенд, розповіді яких не заставлять вас нудьгувати. Туристичний маршрут на Куркул можна проходити пішки або верхи і навіть заночувати на полонині з наметами або в одній з місцевих колиб. Щоб з комфортом дістатися в цей райський куточок потрібно замовити трансфер зі Львова до Ворохти о Трансфер-тур. Ціна послуг нашої компанії доступна кожному туристу.