Львів – Заросляк (Говерла)

Kількість кілометрів - 246 км

Час на дорогу - 4 ч. 21 м.

Якість дороги - середня

 Кількість місцьціна у гривнях
1 – 8 місць 3200 грн
9 -12 місць 4000 грн
20 місцьпо домовл.
24-50 місцьпо домовл.

Трансфер Львів – Заросляк (Говерла)

База відпочинку Заросляк знаходиться біля селища Ворохта, що неподалік від міста Івано-Франківськ. Серед казково красивої природи Карпат, їх гір, лісів, потоків і озер розташувалася спортивна база відпочинку, що стала райським куточком, в якому можна чудово відпочити, далеко від суєти сучасної цивілізації. Тут чисте гірське повітря, чисті води і органічна їжа все, що потрібно для того, щоб ваш організм відновив свої фізичні сили. Кожен день, споглядаючи чудову картину незайманої природи, милуючись фауною і флорою Карпат, ви також приведете в тонус свою нервову систему. Таким чином, тут ви відпочинете душею та тілом! Послуга оренда авто з водієм Львів – Заросляк (Говерла) від Трансфер-тур, доставить вас до місця відпочинку.

Цей гостинний комплекс розкинувся на березі річки Прут і готовий приймати відвідувачів в будь-який час року. Сюди приїжджають люди, які хочуть підлікувати свої легені і туристи, які не проти вивчити місцевість, відправившись на екскурсії по її геологічних пам’ятках. Заросляк можна використовувати як базу відпочинку і відправну точку для своїх подорожей по Карпатам. Тут є все необхідне для комфортного перебування, комфортабельні номери з гарячим душем, майданчики для гри в баскетбол, волейбол і теніс, а також більярд. Звичайно ж, який може бути відпочинок без басейну і сауни, також можна орендувати конференц-зал для зустрічей і переговорів або тренуватися у фітнес-залі. Замовити або бронювати пасажирські перевезення зі Львова в Заросляк (Говерла) можна в компанії пасажирських перевезень Transfer-tour.

З території Заросляка постійно організовують екскурсії, це піші, велосипедні чи лижні прогулянки, також тут працює підйомник на гору Говерла. Особливою популярністю користується маршрут на Говерлу і Прутські водоспади. Це дуже не легкий і не близький шлях, адже доводиться подолати 7,5 км, піднявшись на найвищу вершину України висотою в 2061 м. Витратити на таку подорож доведеться близько шести годин. Незважаючи на це, бувалі туристи все ж вважають маршрут досить легким. Якщо ви хочете ще більше полегшити його, тоді можете просто скористатися підйомником. Замовити трансфер зі Львова в Заросляк (Говерла) можна в транспортній компанії Transfer-tour.

Екскурсія на Говерлу залишається дуже популярною, як серед українських туристів, так і серед зарубіжних. Це найвища гора в українських Карпатах, розташована на території Чорногірського масиву. Починаючи свій шлях від Заросляка, туристи часто вибирають більш легкий маршрут, хоча якщо пройти вздовж долини і верхів’я річки Прут, відкриється прекрасний вид на її надзвичайно красиві водоспади. Йдучи вздовж річки перед вами постануть два шляхи до Говерли, по праву і ліву сторону її приток. Один шлях, уздовж лівої притоки поведе вас до вершини через колишій польсько-чехословацький кордон. Другий шлях набагато коротший, але більш складний, проте йдучи по ньому, ви зможете помилуватися струмочками Прутець Кознецькій і Прутець Заросляцький. Якщо замовити або забронювати трансфер зі Львова в Заросляк (Говерла) в Трансфер-тур, ви доберетеся до цього райського куточка, швидко і з комфортом.

Багато туристів бажають відправитися до Прутських водоспадів. Між горами Говерла і Брескул формується джерело, яке живить річку Прут, про це джерело і гору оповідають романтичну легенду. За легендою дівчина Говерла дуже полюбила пастуха, який красиво грав на сопілці, але її батько заборонив закоханим зустрічатися, Убита горем, дівчина скам’яніла і перетворилася в гору, а юнак через розлуку з коханою проливав гіркі сльози, які перетворилися на джерело. Прутський водоспад стікає стрімким потоком з верхнього краю гір і вважається найвищим в Україні. Тут відкривається чудовий вид на Карпати, ліси, полонини і річку. Ви зможете насолодитися цією красою, якщо замовити мікроавтобус з Львова в Заросляк (Говерла) в Transfer-tour, ціна наших послуг доступна кожному туристу.