Одеса

Трансфер Одеса Кількість місць ціна у гривнях
1 – 8 місць  по домовленості
9 -12 місць  по домовленості
20 місць  по домовленості
24-50 місць  по домовленості

Одеса – обласний центр та велике портове місто, в ньому розвинена торгівля, виробництво і туристична галузь. Крім того, воно володіє багатою культурною спадщиною й величезним науковим потенціалом. Кожен день в нього приїжджає тисячі гостей з усіх куточків України та інших країн світу, заради бізнесу і торгівлі, навчання і наукової діяльності, а також, заради туризму. Саме тому послуга трансфер Одеса від компанії Transfer-tour користується значною популярністю.

Це велике, густонаселене місто, в якому завжди кипить життя, як вдень, так і вночі. Якщо Ви обрали його як місце відпочинку, значить, не прогадали, тут в будь-який час року є чим зайнятися. Влітку Одеса перетворюється на туристичний рай з численними пляжами на березі Чорного моря, доглянутими зеленими парками і сонячною теплою погодкою. Розвинена інфраструктура зустрічає своїми фешенебельними готелями, комфортними мотелями й затишними пансіонатами, а також різноманіттям якісних послуг. Відпочинок на пляжі, екскурсії по місцевих визначних пам’ятках, романтичні вечірні прогулянки або круїзи на яхті, політ на вертольоті, повітряній кулі чи стрибки з парашутом – це прекрасна можливість добре провести свою відпустку.
Але навіть в осінньо-зимовий період туристам не доведеться нудьгувати, адже в місті працює безліч барів, кафе, ресторанів, нічних клубів та інших місць для відпочинку й веселощів. Тут можна розважити себе всілякими спортивними і азартними іграми, прогулянками по місту, екскурсіями по місцевих визначних пам’ятках, походами в драматичний, ляльковий, музичний театр, театр комедії чи опери і балету, а також кінотеатр. Можна ще відвідати філармонію і численні галереї. У місті є дельфінарій, зоопарк, аквапарк та льодова арена.

У транспортній компанії Transfer-tour часто замовляють послугу пасажирські перевезення Одеса для здійснення трансферу з бізнес метою. Це місто відоме своїм економічним потенціалом, зростанням капіталу й необмеженими можливостями в плані торгівлі. Чого тільки вартий його величезний порт, найбільший в Україні, а ще міжнародний аеропорт і, звичайно ж, ринки «Привоз» та «Сьомий кілометр». Крім того, тут працюють сотні підприємств, виробництв й компаній.
З якою метою Ви б не направлялися в Одесу, наша компанія забезпечить Вам максимально зручні умови трансферу!