Ивано-Франковск — Биласовица (г.Пикуй)

Кол-во километров - 190 км

Время на дорогу - 2 ч. 47 м

Качество дороги - середня

Кількість місць ціна у гривнях
1 — 8 місць по домовл.
9 -12 місць по домовл.
20 місць по домовл.
24-50 місць по домовл.

Трансфер Івано-Франківськ — Моршин

Моршин — це гарне місто, розташоване в Львівській області, його оточує мальовнича природа гірської місцевості з густими лісами і прозорими водоймами. Тут навколо могутні хребти і вершини Карпат, а саме місто побудоване на берегах гірської річки Березниця. Якщо ви хочете дихати свіжим повітрям і милуватися водоспадами, пити кришталево чисту воду з джерел і їсти органічну їжу, тоді ви чудово проведете тут час. Цей популярний бальнеологічний курорт дозволить вдосталь відпочити і пройти курс оздоровлення в одній із здравниць, завдяки доступу до цілющих джерел. Тому варто замовити мікроавтобус з Івано-Франківська в Моршин в транспортній компанії Трансфер-тур, ціна послуги вас приємно здивує.

Це відомий курорт, причому не тільки на території України, а й за її межами. Тут завжди багато людей, що проходять курс лікування або реабілітації чи просто бажаючих гарно відпочити та оздоровитись. Також місто приваблює до себе туристів, адже тут завжди є чим зайнятися. До туризму заохочує сама природа і гірський ландшафт, а також наявність різних пам’яток. Цей райський куточок до того ж наділений магією Карпат, що дозволяє перейнятися культурою самобутнього краю. Місто виникло досить давно ще в 1482 році, цілющі властивості тутешніх вод були помічені відразу, тому в 1583 році люди стали приїжджати сюди для лікування різних захворювань. У наші дні це й зовсім надзвичайно популярна рекреаційна зона, тому вам неодмінно варто замовити трансфер з Івано-Франківська в Моршин щоб поправити стан свого здоров’я.

В повноцінний курорт Моршин перетворився в 1877 році. Бонафацій Штиллер, місцевий підприємець організував тут перший санаторій, пацієнтами якого стали люди, які страждають від хвороби дихальних органів. В ті часи водолікування і кліматична терапія активно розвивалася в Західній Європі, тому він зауважив, що місцевий клімат і мінеральні води, просто ідеально підходили для цієї медичної практики. Моршинська вода володіє ідеально збалансованим біохімічним складом, що вкрай сприятливо впливає на людський організм, адже її цілющі властивості впливають на багато важливих органів. Саме тому, навіть в наші дні тут немає відбою від туристів. Варто замовити або забронювати пасажирські перевезення з Івано-Франківська в Моршин заздалегідь, щоб дістатися сюди з комфортом і вчасно.

Звичайно ж, не тільки лікування може запропонувати Моршин, він здивує вас достатком різних пам’яток. Знайомство з містом варто почати з центральної його частини, а саме з бювету «Грибок», який є його візитною карткою. Бювет спорудили в 1935 році, навколо нього розкинувся красивий сад з фонтанами, квітами, деревами і скульптурами. До речі, саме всередині бювета заховане джерело цілющої «Моршинської» води, а ще на території величезного парку протікає невеличкий ставок — чудове місце для прогулянок і відпочинку. У парку можуть розважитися і діти, їм точно не буде часу нудьгувати серед дитячої скульптурної композиції. Послуга оренда авто з водієм Івано-Франківськ — Моршин дозволить вам швидко і з комфортом дістатися в цей райський куточок.

Численні санаторії Моршина завжди відкриті для відвідувачів. Багато з них спеціалізуються на реабілітації та лікуванні певних захворювань, тут ви зможете вибрати саме ту оздоровницю, яка найкраще підходить вам. Наприклад, вибір може припасти на великий санаторно-курортний комплекс «Моршинкурорт», в його структуру входять п’ять санаторіїв різного типу. Крім нього навколо міста розкинулося ще багато інших санаторіїв з розвиненою інфраструктурою, таких як: Моршинський, Мармуровий Палац, Зорецвіт і Аркадія. Деякі люди дотримуються строго санаторного розпорядку і залишаються всередині комплексів, інші ж вважають за краще зупинятися в комфортабельних готелях з невимушеною обстановкою. Крім лікування можна відправитися на екскурсії, наприклад до водоспаду Шипот, озера Синевир, скель Довбуша, гори Стіг або в Тустань. Замовити або бронювати трансфер з Івано-Франківська в Моршин можна в компанії пасажирських перевезень Transfer-tour