Львов — Шибене

Кол-во километров - 280 км

Время на дорогу - 5 ч. 43 м.

Качество дороги - середня

Трансфер Львів — Шибене

Село Шибене знаходиться у Верховинському районі Івано-Франківської області. Це невелике село, в якому проживає лише близько трьох сотень жителів, але в ту ж чергу воно є ідеальним місцем відпочинку. Тут встановилися ідеальні погодні та природні умови для туризму, як в літній час, так і взимку. Село знаходиться прямо біля кордону з Румунією і тут діє прикордонний перехід. Замовити трансфер зі Львова в Шибене можна в транспортній компанії Трансфер-тур.

В принципі Шибене навіть не село, а путівець, що відноситься до села Явірник Зеленської сільради. Тут можна чудово відпочити далеко від міської суєти, занурившись в атмосферу безтурботних веселощів. Чисте повітря і джерельна вода, ліси і гори, потоки і ріки, багата фауна і флора Карпат сприяє цьому. Шибене допоможе не тільки відпочити або розслабитися, але й оздоровитися. Замовити або бронювати пасажирські перевезення зі Львова в Шибене можна в компанії пасажирських перевезень Transfer-tour.

Від Шибеного проходить кілька маршрутів для екскурсій по горах і місцевих визначних пам’ятках. Один з них веде в урочища Погорілець і далі до озера Марічейка. Шлях до урочища Погорілець буде проходити біля річки Шибенка і далі до полонини Веснярка, потім перед вами відкриється вся краса високогірного озера Марічейка. Свій шлях можна продовжити і піднятися на гору Піп Іван до старовинної обсерваторії. Замовити мікроавтобус з Львова в Шибене можна в компанії Трансфер-тур.

Тут неподалік було велике озеро Шибене, але сьогодні воно втрачено і на його місці розрослися чагарники. Існує думка, що в колишні часи воно утворилося штучно, лише за рахунок спорудженої греблі, яка дозволяла сплавляти ліс, але пізніше потреба в ній відпала, і за греблею вже не стежили Велика повінь, спочатку в 1969 році серйозно пошкодила, а потім в 2008 повністю зруйнувала греблю. Озеро початок міліти, тепер від нього залишилося лише невелике болото. Замовити або бронювати трансфер зі Львова в Шибене найкраще в Transfer-tour.

Завдяки послугам компанії пасажирських перевезень Трансфер-тур, ви зможете обрати будь-яку точку на карті України і дістатися туди швидко і з комфортом. Наш автопарк володіє комфортабельним і сучасним автотранспортом, ми створили зручні графіки і спланували добре продумані маршрути. Наша компанія без зволікань доставить вас куди завгодно, наприклад послуга оренда авто з водієм Львів — Шибене – це можливість провести ваші вихідні в горах вже сьогодні.