Чехія

Трансфер Чехія Кількість місць ціна у гривнях
1 – 8 місць  по домовленості
9 -12 місць  по домовленості
20 місць  по домовленості
24-50 місць  по домовленості


Транспортна компанія Transfer-tour організовує пасажирські перевезення Чехія з України. Це досить популярний напрям для туризму, працевлаштування, наукової діяльності та бізнес поїздок серед українців. З кожним роком потік наших громадян в цю країну збільшується і це не дивно, адже Чехія демонструє високі темпи економічного зростання. Це країна Європейського союзу, яка бурхливо розвивається, у якій створено чудовий інвестиційний клімат та простежуються тенденції до індустріалізації і розвитку туризму.

Частіше за все українці їдуть в Чехію заради працевлаштування або в якості туристів.
Тут можна швидко знайти добре оплачувану роботу з відмінними умовами праці. Завдяки великим інвестиціям, в країні постійно відкриваються нові виробничі потужності, які вимагають наявності робочої сили, в першу чергу кваліфікованої. Саме тому, чеський ринок праці відчуває брак кадрів, який вдається перекрити залученням зовнішніх трудових ресурсів.
Що стосується туризму, то тут завжди є на що подивитися. В яку пору року Ви б не приїхали, Чехія зустріне різноманітністю розваг і просто колосальною культурною спадщиною. У кожному куточку країни зосереджено безліч культурних та архітектурних пам’яток, а також шедеврів мистецтва. Чехи дбайливо ставляться до спадщини минулих епох, але не забувають покращувати туристичну галузь, наповнюючи її сучасними послугами та розвиненою інфраструктурою.
Крім того, українці відвідують Чехію заради шопінгу і бізнесу. Тут можна за доступною ціною прикупити високоякісні брендові товари європейського виробництва, наприклад побутову техніку, електроніку, автомобілі та одяг. У багатьох українців в цій країні є свої бізнес інтереси, які, завдяки розвинутій правовій державі і ринковим відносинам можна без проблем втілити в життя.

Ще одним перспективним вибором трансферу в Чехію, є вступ до ВНЗ цієї країни. Отримання якісної європейської вищої освіти, відкриє перед Вами всі двері не тільки в країнах ЄС, а й усього світу.
Компанія Transfer-tour володіє великим автопарком комфортабельних пасажирських автобусів, підготовлених для далеких поїздок. У нас працюють професійні та досвідчені водії, які доставлять Вас в точку призначення точно за графіком. Обравши нас в якості організатора трансферу, Ви залишитеся задоволені, ставши нашим постійним клієнтом.