Польща

Трансфер Польща Кількість місць ціна у гривнях
1 – 8 місць  по домовленості
9 -12 місць  по домовленості
20 місць  по домовленості
24-50 місць  по домовленості


Transfer-tour пропонує Вашій увазі пасажирські перевезення Польща – вкрай популярну в останні роки послугу. У чому ж популярність трансферу в цю країну? Все дуже просто, Польща є країною Європейського Союзу, що розвивається і прямим сусідом України. Сюди направляється безперервний потік наших громадян, кожен з яких відправляється по своїх справах. Метою візиту українців до Польщі може стати туристична поїздка, бізнес візит, працевлаштування, навчання або наукова діяльність.

У цій країні завжди є чим зайнятися, наприклад, можна поїхати відпочити в Сапот – прекрасний курортне місто на березі Балтійського моря чи в Гдиню, також не березі Балтики розкинулося старовинне портове місто Гданськ, центр торгівлі, бізнесу та туризму. Звичайно ж, багато наших громадян прагнуть потрапити до Варшави – столиці Польщі, а також в такі великі міста, як: Краків, Люблін, Жешув, Вроцлав, Познань, Щецин та інші центри воєводств. Тут зосереджений економічний і науковий потенціал країни. У таких містах можна швидко знайти високооплачувану роботу за своєю спеціальністю або вступити в хороший ВНЗ для отримання якісної європейської освіти. А ще, в Польщі зберіглося безліч історичних пам’яток, шедеврів мистецтва і архітектури, тут дуже багата культурна спадщина, яка так і манить до себе туристів.
Наша компанія організовує поїздки на комфортабельному транспорті не тільки по території України, але й за її межі до сусідніх країн, наприклад в Польщі. Цей напрямок користується популярністю вже багато років поспіль і з кожним роком потік пасажирів збільшується. З огляду на цю тенденцію, ми розширюємо свій автопарк, наповнюючи його сучасними автомобілями, в яких передбачені всі умови для тривалої поїздки. У нас працюють ввічливі, відповідальні, професійні та досвідчені водії з великим стажем роботи.

Відвідавши сайт http://www.transfer-tour.com/ та перейшовши на сторінку відповідну Вашому напрямку поїздки, Ви дізнаєтеся корисні дані про трансфер. Більш детальну інформацію уточнюйте у наших менеджерів. Зв’язатися з менеджером компанії можна по одному з телефонів, запропонованих на сайті. Адреса та електронна пошта, а також номери мобільних телефонів вказані в розділі «Контакти». Ви можете написати нам на електронну пошту лист або відвідати наш офіс особисто, щоб обговорити умови трансферу.
Transfer-tour бажає Вам успішної поїздки!